Pořiďte si vozidlo na operativní leasing v Brně

Téměř každý z nás občas potřebuje ke svému životu automobil. Patříte k těm, kteří by auto potřebovali pravidelně, ale už vám nezbývá čas či chuť na pravidelnou péči o něj? Právě vám doporučujeme jednu z našich služeb nesoucí název operativní leasing. Operativní leasing vám můžeme přeložit jako dlouhodobý pronájem osobního automobilu, ale i jiných vozidel. Vy budete automobil z naší autopůjčovny provozovat, ale my budeme těmi, kteří se o vůz budou starat.
Splátky za pronájem automobilu jsou současně nákladovými položkami za pronájem tohoto automobilu, jako výhodu získáte nemalé daňové výhody. Navíc nemusíte řešit pokles hodnoty automobilu způsobený jeho provozem a užíváním.

Cena zahrnuje nejrůznější služby a benefity

Operativní leasing s sebou přináší velké množství příjemných benefitů. V první řadě jde o nonstop asistenční služby, dále pak výměnu pneu a jejich uskladnění. Nechybí ani plné pojištění s nulovou odpovědností za škodu, náhradní vozidlo v případě nehody, poškození a odcizení vozidla. Součástí platby za pronájem vozidla nejsou jen tyto služby, ale i silniční poplatky, které zahrnují silniční daň, dálniční známku nebo poplatek za rádio. Operativní leasing se hodí jak pro jednotlivce, tak pro firmy.