Google hodnocení Hodnocení
Tereza Sýkorová
18.7. 2019

Díky tomu, že je v Brně docela ucházející městská hromadná doprava, vlastní auto nepotřebuju. Protože ale moji rodiče bydlí až v Čechách, občas se auto hodí. V tyhle chvilky si půjčuju auto od kluků z místí autopůjčovny. Mám je kousek od baráku (tak jsem na ně narazila), jejich služeb využívám dlouhodobě a jsem naprosto spokojená.

Seznam hodnocení Hodnocení
Michal Filípek
12.3. 2019

V Brně nebydlím, ale už mám za sebou pár nepříjemných zkušeností s jinýma půjčovnama aut. Jenže jsem neměl na výběr a řekl si, že si v nejhorším nadělím další nepříjemný zážitek. No, když jsem viděl auto, nestačil jsem zírat. Auto bylo čisté, v super stavu, zaměstnanci profesionální. Musím říct, že jde o první půjčovnu, kde jsem byl se službami spokojený.

Hodnocení Hodnocení
Michal Košťál
15.6. 2018

Služeb autopůjčovny v Brně jsem využil v době, kdy jsem měl s rodinou vyrazit k příbuzným v Rakousku. Jezdíme tam každý rok a přišla nám škoda zůstat doma jen kvůli rozbitému autu. Tak jsem trochu zabrouzdal na internetu a potom, co se mi ukázala nabídka této půjčovny aut jako nejlepší a nejvýhodnější, jsem měl vybrané.