Jak probíhá zapůjčení vozidla

Plánujete si půjčit automobil v naší autopůjčovně? V tom případě vás jistě zajímají informace o tom, jak takové zapůjčení vozidla probíhá. Právě proto jsme pro vás sestavili návod, podle kterého když budete postupovat, neuděláte chybu.

VYBERTE SI VOZIDLO

Jako první je třeba vybrat si vozidlo, které si budete chtít zapůjčit. Můžete si vybírat z naší široké nabídky osobních automobilů, ale i dodávek. Všechny automobily jsou pravidelně servisovány, ručíme vám tedy za jejich stoprocentní technický stav. V naší autopůjčovně najdete obyčejnou Octavii, se kterou můžete vyrazit na rodinný výlet, ale i modernější BMW, se kterým uděláte dojem na firemních cestách. Pokud vás zajímá kompletní nabídka automobilů, najdete ji na webu. Pokud si nejste jisti tím, jaké auto byste si měli vybrat, rádi vám poradíme. Máme přichystané automobily jak s automatickou, tak s manuální převodovkou.

VOZIDLO SI OBJEDNEJTE

Vybrali jste si auto, které by se vám líbilo? Nyní je čas na jeho rezervaci. Automobily z naší autopůjčovny si můžete rezervovat na emailu: info@autaprochazka.cz, telefonu nebo přes kontaktní formulář. Při rezervaci nezapomeňte uvést, zda si pro automobil přijedete, nebo zda jej máme někam přistavit. Automobil vám přistavíme kdekoliv po Brně zdarma. V případě přistavení vozidla mimo Brno záleží na domluvě. Naše vozidla lze provozovat v České republice, ale i zemích EU mimo Maďarsko.

PŘEDÁNÍ VOZIDLA

Čas, ve kterém vám vozidlo předáme, se řídí domluvou. Ve chvíli, kdy si budete vozidlo přebírat, jej společně nafotíme a zkontrolujeme. Naše automobily jsou v dobrém technickém stavu, ale i tak je lepší provést kontrolu, kterou zamezíme případným problémům a pochybnostem při vrácení. Poté s naším zaměstnancem sepíšete jednoduchou smlouvu o tom, že jste si u nás vozidlo vypůjčili. Vše zabere maximálně patnáct minut.

VOZIDLO VE VAŠICH SLUŽBÁCH

Chceme, aby byli všichni naši klienti spokojeni. Proto vám nabízíme několik bonusových služeb, které potěší při jakékoliv jízdě. Můžete si u nás zapůjčit GPS navigaci, dětskou autosedačku či střešní box na auto. Dále vám nabízíme připojištění mobility pro jakoukoliv technickou závadu a pojištění a připojištění mezinárodních asistenčních služeb v ceně. V případě dotazů volejte na naši infolinku,

VRÁCENÍ VOZIDLA

Vrácení vozidla je posledním krokem, který je součástí zapůjčení automobilu. Automobily zapůjčujeme s plnou nádrží, proto nám jej tak i vraťte. Automobil by měl být ve stejném stavu jako ve chvíli, kdy jste si jej zapůjčili. Stejně jako při předání vozidla, i v tomto případě si jej můžeme vyzvednout na domluveném místě. Při vracení auta zkontrolujeme stav vozu, nádrže a ujeté kilometry. Poté vám vrátíme vaši kauci. V případě, že jste kauci skládali před platební kartu či bankovní převod, bude vám platba vrácena stejným způsobem. Jestliže jste platili hotově, kauce bude vrácena ihned.