Autopůjčovna Brno

Komfort a pohodlí je při cestování to nejdůležitější. I to je jeden z důvodů, proč vám nabízíme jen automobily té nejvyšší kvality. Další důvod je ten, že v těchto automobilech aktivně cestujeme i my. Autopůjčovna Brno je na trhu celých 12 let. Za tento čas jsme zjistili, co klienti vyhledávají. A jsme schopni jim to nabídnout. V současné době nabízíme k zapůjčení širokou škálu vozidel osobních, ale i dodávek. Mezi nejčastěji půjčované automobily v naší autopůjčovně patří zejména auta značky Škoda. Můžeme vám poskytnout jak krátkodobý, tak i dlouhodobý pronájem. Proto je jen na vás, zda si vaši dovolenou v průběhu prodloužíte. Jen nás o tom uvědomte.

Co vám garantujeme

Flexibilitu

Život je plný nepředvídatelných událostí, které nám mohou zkřížit plány. My to chápeme, a proto jsme vám schopni nabídnout automobil do devadesáti minut od přijetí objednávky. A to celých sedm dní v týdnu. Nyní už nehrozí, že se budete hroutit z toho, když se vám rozbije váš automobil den před odjezdem na dovolenou, nebo že se budete muset stěhovat, ale nebudete mít s čím.

Důvěryhodnost

Na nic si nehrajeme, nic před vámi netajíme. Právě proto jsme rádi za důvěru, kterou do nás a našich vozidel vkládáte. Pokud máte dotazy, rádi vám na ně upřímně odpovíme. Pokud si nás chcete „proklepnout“, podívejte se do sekce reference, kde najdete hodnocení od našich spokojených klientů.

Profesionální přístup

Nezaměstnáváme nikoho, komu by byla auta ukradená. I proto je náš tým složen z těch, kteří svému řemeslu rozumí. Proto se nás nebojte v případě nejasností zeptat – na cokoliv. Potřebujete automobil na zvláštní příležitost? Čeká vás dlouhá cesta do zahraničí? Se vším vám rádi poradíme.

Spolehlivost

Naše vozidla používáme i my, proto vám můžeme zaručit jejich stoprocentní technický stav. U nás se vám nestane, že byste se s autem po pár kilometrech ani nerozjeli. Najdete u nás moderní automobily, které vám zajistí komfortní cestu.