Kvalitní služby, špičkový personál a bonusové služby. Jednoznačně nejlepší kombinace toho, co může stát za spokojeným úsměvem našich klientů. Autopůjčovna Brno svým klientům v rámci bonusových služeb nabízí:

  • MOŽNOST SJEDNÁNÍ 0% SPOLUÚČASTI NA NEHODĚ
  • PŘISTAVENÍ AUTOMOBILU DO 90 MINUT OD PŘIJETÍ OBJEDNÁVKY
  • ASISTENČNÍ SLUŽBY ZDARMA
  • VĚRNOSTÍ PROGRAM

Možnost sjednání 0% spoluúčasti na nehodě

U všech našich automobilů jsme s vámi schopni sjednat tzv. 0% spoluúčast na nehodě. Díky tomu budete jištěni tím, že v případě autonehody (jakéhokoliv druhu) budete mimo hru. To v praxi znamená, že nebudete platit žádné škody, všechny potíže s autem si vyřešíme my.

Přistavení automobilu do 90 minut od přijetí objednávky

U nás nezáleží na tom, zda se nám ozvete týden před zapůjčením vozu nebo na poslední chvíli. Autopůjčovna v Brně je schopna vyhovět i lidem, kteří na automobil spěchají. Díky této službě jsme vám schopni přistavit automobil kdekoliv po Brně zdarma – a to do 90 minut od potvrzení vaší objednávky.

Asistenční služby zdarma

Malá nepříjemnost, drobná nehoda nebo nejistota. Všechny tyto patálie nás mohou na našich cestách dostihnout. V případech, kdy si nebudete vědět s něčím rady, se nemusíte bát využít našich asistenčních služeb, které budete mít v ceně pronájmu vozidla. Stačí, když nám zavoláte. A my za vámi pošleme mobilního technika, který dohlédne za řádný zápis všech poškození, přičemž zajistí i kompletní dokumentaci vzniklých škod.

Věrnostní program

Naším cílem je spokojený klient, který se k nám bude rád vracet. Proto vám nabízíme slevu 30 % na třetí zapůjčení vozidla od nás. Jedinou podmínkou pro čerpání slevy je návratnost automobilů bez poškození.