Hodnocení Hodnocení
Michal Košťál

Služeb autopůjčovny v Brně jsem využil v době, kdy jsem měl s rodinou vyrazit k příbuzným v Rakousku. Jezdíme tam každý rok a přišla nám škoda zůstat doma jen kvůli rozbitému autu. Tak jsem trochu zabrouzdal na internetu a potom, co se mi ukázala nabídka této půjčovny aut jako nejlepší a nejvýhodnější, jsem měl vybrané.

Hodnocení Hodnocení
Tereza Sýkorová

Díky tomu, že je v Brně docela ucházející městská hromadná doprava, vlastní auto nepotřebuju. Protože ale moji rodiče bydlí až v Čechách, občas se auto hodí. V tyhle chvilky si půjčuju auto od kluků z místí autopůjčovny. Mám je kousek od baráku (tak jsem na ně narazila), jejich služeb využívám dlouhodobě a jsem naprosto spokojená.

Hodnocení Hodnocení
Petr Vejvodík

Automobily z místní autopůjčovny v Brně používá naše firma pravidelně již několik let. S autopůjčovnou spolupracujeme již několik let, a to ve formě operativního leasingu. Díky tomu nám půjčovna dodala pět automobilů, se kterými vysíláme naše zaměstnance na pracovní cesty. Co dodat, svět by potřeboval víc spolehlivých dodavatelů. Teď by to ještě chtělo najít někoho na pravidelné teambuildingy a budeme spokojeni.

Hodnocení Hodnocení
Kamil Novotný

Auto jsem potřeboval rychle ve chvíli, kdy jsem se měl sestěhovat se svojí přítelkyní. Protože byl můj bývalý byt zamluven novými nájemníky, musel jsem jej vyklidit rychle. Co dodat, jako naschvál, žádná půjčovna neměla čas. A když ano, měl jsem tou dobou být už dávno pryč. Tak jsem zkusil oslovit autopůjčovnu v Brně, jestli nemají nějakou dodávku, se kterou by se dalo stěhovat. Pro moje štěstí, měli. Od té doby je využívám pravidelně.

Hodnocení Hodnocení
Alois František

Kvalitní a profesionální autopůjčovna, ke které jsem se dostal přes reference a kladné hodnocení svých přátel. Nedávno jsem využil a jsem spokojený.

Hodnocení Hodnocení
Michal Filípek

V Brně nebydlím, ale už mám za sebou pár nepříjemných zkušeností s jinýma půjčovnama aut. Jenže jsem neměl na výběr a řekl si, že si v nejhorším nadělím další nepříjemný zážitek. No, když jsem viděl auto, nestačil jsem zírat. Auto bylo čisté, v super stavu, zaměstnanci profesionální. Musím říct, že jde o první půjčovnu, kde jsem byl se službami spokojený.

Hodnocení Hodnocení
Radek Novák

Kvalitní a čisté automobily. Co víc si může člověk přát? V mém případě bonusy ve formě slev na cesty, jelikož půjčovnu využívám opravdu pravidelně.

Hodnocení Hodnocení
Renata Pavlicová

V autech se vůbec nevyznám, ale nedávno jsem jedno nutně potřebovala. Protože jsem si nechtěla skrze jednu cestu ročně auto kupovat, volím možnost vypůjčení v autopůjčovně. Když si nevím rady, jaké auto vybrat, kluci z firmy mi s tím vždy rádi pomohou. Se službami jsem nadmíru spokojená.

Hodnocení Hodnocení
Filip Křižák

Občas při své práci potřebuji dodávku. Pomáhám ženě při jejím podnikání s tím, že někdo tu její tvorbu musí porozvážet. Zatím se mi nejvíc osvědčilo vypůjčení dodávky v Brně.