Využijte služeb naší autopůjčovny v Brně

Patříte k těm, kteří automobil ve svém běžném denním životě nepotřebují? Ať už proto, že žijete v Brně, kde se téměř kamkoliv dostanete s pomocí MHD, nebo zkrátka nemáte touhu po tom nějaké auto vlastnit? Ať už jsou vaše důvody jakékoliv, někdy se vyskytne chvíle, kdy by se vám automobil mohl přeci jen hodit. V takových chvílích jsou zde pro vás služby naší autopůjčovny, která vám může pronajmout nejen osobní automobil, ale i dodávku a další vozidla.

Rozhodli jste se, že využijete služeb naší autopůjčovny? V tom případě vám garantujeme vaši spokojenost. Naše autopůjčovna na trhu funguje dlouhých 12 let. Za tento čas jsme si všimli, co zákazníci vyhledávají, jaké služby preferují. Díky tomu jsme si vytvořili spokojenou klientelu, která se k nám ráda opakovaně vrací. Kromě krátkodobého pronájmu vám nabízíme i možnost dlouhodobého pronájmu, který funguje formou operativního leasingu. V tomto případě vy provozujete automobil, ale starost o něj zůstává na nás.

Automobily naší autopůjčovny jsou ve skvělém stavu

Všechny automobily naší půjčovny jsou pravidelně servisovány, takže máme přehled o jejich perfektním technickém stavu. Všechny automobily jsou zabezpečeny systémem GPS, díky čemuž nehrozí nejasnosti ohledně polohy vozu. Všechny vozy mají zaplacenou silniční daň, ale i platnou dálniční známku. Jestliže potřebujete kromě automobilu zapůjčit nějaké příslušenství, můžeme vám nabídnout: stěhovací popruhy, rudly, autosedačku apod. V případě dovolené by se vám mohla hodit třeba rakev na auto.Dobrodruzi ocení třeba dodávku nebo obytný vůz. Služby naší autopůjčovny jsou značně rozmanité. Naše autopůjčovna má rozsáhlý vozový park – vlastníme jak osobní automobily, tak i dodávky. Nebudeme vám účtovat žádné skryté oplatky, ceny na našem webu jsou konečné. Dodací doba automobilu je kolem 90 minut od potvrzení vaší objednávky. Cena zahrnuje i nonstop asistenční služby.