Dlouhodobý pronájem auta

Dlouhodobý pronájem auta, jinými slovy operativní leasing, je služba, která se zaměřuje na všechny, kteří potřebují automobil ke svému běžnému životu, ale nemají čas na starost o něj. Nebo jen nechtějí mít vlastní. Při klasickém leasingu automobil splácíte. A po poslední splátce je váš. Avšak u operativního leasingu splátky probíhají ve formě nájmu. Když to řekneme jednoduše. Dlouhodobý pronájem auta má výhodu v tom, že budete mít nižší náklady na jeho provoz, ale i další služby kolem. Jestliže oceníte, že se o automobil postaráme za vás. A nevadí-li vám, že nebude váš, je pro vás operativní leasing tím pravým.

Obyčejný leasing nebo ten operativní?

Při klasickém leasingu platíte splátky, po jejichž splacení se automobil stává vaším majetkem. Při využití operativního leasingu se stáváte provozovatelem automobilu, přičemž nám za něj platíte nájem. Dlouhodobý pronájem automobilu se v tomto případě rovná operativnímu leasingu. A jaké má dlouhodobý pronájem auta výhody? Díky tomu, že nepůjde o váš automobil, nebudete se muset starat o pokles jeho hodnoty způsobený jeho provozem a užíváním. Dalšími bonusy jsou znatelné daňové výhody – splátky vašeho automobilu jsou totiž současně nákladovými položkami. Taktéž se za vás postaráme o výměnu pneu na vozidle a jejich uskladnění. V ceně dlouhodobého pronájmu vozidla je i údržba s opravami vozidla, dále pak nonstop asistenční služby. A v neposlední řadě váš potěšíme pojištěním s nulovou odpovědností za škodu. Ve chvíli, kdy bude automobil odcizen či jinak poškozen, vám poskytneme vozidlo náhradní.

Dlouhodobý pronájem auta je vhodný pro každého, kdo chce jezdit pravidelně. Našich služeb využívají jak jednotlivci, tak i firmy, které si tyto náklady následně odepisují.