Dlouhodobý pronájem osobního automobilu

Dlouhodobý pronájem osobního automobilu

Dlouhodobý pronájem osobního automobilu je jinými slovy operativní leasing. Jde o službu vhodnou pro každého, kdo potřebuje auto na pravidelné užívání, ale nemá čas na péči o něj. Zatímco u klasického leasingu platíte splátky, po jejichž zaplacení je automobil vaším majetkem, u operativního leasingu jsou tyto splátky brány jako nájemné za automobil. V případě, že využijete možnosti operativního leasingu, budete mít nižší náklady na provoz automobily, ale služby, jež se jej týkají. V případě operativního leasingu sice není automobil vaším majetkem, ale díky tomu se o něj postaráme za vás.

Klasický leasing – V pravidelných platbách platíte splátky, po jejichž splacení je automobil vaším majetkem.
Operativní leasing – V pravidelných platbách ve formě nájmu automobil provozujete na dobu, po kterou si přejete. Jde o dlouhodobý pronájem osobního automobilu.

Výhody operativního leasingu

Dlouhodobý pronájem osobního automobilu s sebou přináší i mnoho výhod. Jednou z největších je fakt, že se nemusíte starat o pokles hodnoty automobilu, který vzniká jeho pravidelným provozem a užíváním. Dlouhodobý pronájem automobilu si můžete nechat zapsat jako nákladové položky, z čehož vyplývají velmi příjemné daňové výhody. Naše autopůjčovna se za vás postará o výměnu pneu a jejich uskladnění, ale i o všechny kontroly a opravy. V ceně operativního leasingu jsou i asistenční služby, které fungují nonstop. Jistě vás potěšíme i pojištěním s nulovou odpovědností za škody. V případě, kdy bude vaše auto poškozeno či odcizeno, vám poskytneme náhradní automobil.

Dlouhodobý pronájem osobního automobilu využívají jak jednotlivci, tak i firmy. Přidejte se k zástupu spokojených zákazníků ještě dnes.