Obytné vozy půjčovna Brno

Obytné vozy půjčovna Brno – to pravé pro každého dobrodruha

Cestujete rádi? A ještě více než klasická dovolená, která zahrnuje týdenní pobyt u moře spojený s ubytováním v hotelu, milujete trochu více volnosti a dobrodružství? V tom případě by pro vás mohly být ideální obytné vozy z půjčovny v Brně. Není nic jednoduššího, než si vytvořit objednávku na některý z našich obytných vozů, sbalit se a vyrazit na ničím nerušený výlet.

S našimi obytnými vozy se nemusíte bát vyrazit ani na delší vzdálenosti. Nestane se, že by vás obytný automobil nechal na holičkách uprostřed vaší cesty. Všechny obytné automobily z naší půjčovny v Brně jsou pravidelně servisovány a jsou ve skvělém technickém stavu. Kdyby se přesto náhodou vyskytla na vaší cestě nějaká komplikace, můžete využít možnosti nonstop asistenční služby. Vzhledem k tomu, že v obytném voze z naší půjčovny budete spát, jsou všechny vozy před zapůjčením důkladně vyčištěny.

Obytné vozy půjčovna Brno jsou svým klientům k dispozici dlouhých 12 let. Za tuto dobu jsme se setkali se spoustu klientů. A tito klienti se k nám velmi rádi vrací. Naše půjčovna si zakládá na rychlosti a flexibilitě poskytovaných služeb. Vozidlo jsme schopni přistavit do devadesáti minut od potvrzení vámi odeslané objednávky. Můžete si jej vyzvednout na naší autopůjčovně, ale můžeme vám jej přistavit i kdekoliv jinde po Brně – a to zdarma.