Pronájem obytných aut

Plánujete delší cestu, během které by se vám hodilo místo, kde budete moct přespat? Nebo si chcete vyrazit na dovolenou, během které nebudete připoutáni k jednomu hotelu či penzionu? Právě pro vás je zde pronájem obytných aut, který vám vaše dobrodružství zpříjemní na maximum. Obytný vůz je vhodný pro všechny milovníky dobrodružství, kteří spíše jak pohodlí hotelů preferují dobrodružství a nové zážitky. To však neznamená, že byste si cestování v našich vozech neužili, ba naopak.

Dbáme na spokojenost svých klientů, a proto nabízíme jen takové vozy, které bychom sami používali s radostí. A že je opravdu využíváme. Všechny obytné vozy jsou po každém pronajmutí důkladně vyčištěny, díky tomu nemusíte míst strach z toho, v čem budete spát. Co se týče provozu obytných vozů, všechny jsou pravidelně servisovány a jsou ve skvělém technickém stavu. V případě potíží můžete kontaktovat naši asistenční služby, které pro vás fungují nonstop.

Všechny obytné vozy mají zaplacenou silniční daň, ale i platnou dálniční známku. Vašim cestám tak nic nebrání. Na pronájem obytných aut se specializuje naše firma dlouhých 12 let. To znamená spoustu zkušeností a spokojených klientů. O čemž svědčí i naše kladné reference.