Plánujete svoji příští dovolenou s rodinou, pánskou jízdu nebo jiné dobrodružství? Říkáte si, že by to pro tentokrát chtělo vyzkoušet něco jiného než klasické ubytování v hotelu či penzionu? Chcete objevovat nové kouty naší země, ale i těch dalších, které kolem sebe máte? V tom případě by pro vás mohlo být dobrou volbou ubytování ve formě obytného vozu. Jen si to představte. Ráno se rozhodnete, kam pojedete, projdete si nová místa. Večer se i s vozem ubytujete v nějakém kempu. A ráno můžete objevovat další místa, která se vám líbí.

Půjčovna obytných aut v Brně vám může nabídnout obytné automobily ze svého rozsáhlého vozového parku. Najdete zde vozidla té nejvyšší kvality. Protože víme, jak je komfort při cestování důležitý – o to více, když ve voze přespáváte, jsou všechny vozy po každém pronajmutí důkladně vyčištěny. Všechny vozy jsou rovněž pravidelně servisovány, takže se vám můžeme zaručit za jejich perfektní technický stav. V případě, že se setkáte na svých cestách s nějakou nepříjemností, můžete využít naší nonstop asistenční služby. Všechny vozy mají zaplacenou silniční daň i dálniční známku, proto nebudete na svých cestách nijak omezováni.

Naše půjčovna obytných aut a osobních automobilů je na poli působnosti dlouhých 12 let. Za tu dobu víme, co naše zákazníky potěší. Své služby se snažíme neustále zlepšovat, díky čemuž máme klienty, kteří se k nám rádi vrací opakovaně.