Smlouva na pronájem auta

Potřebujete si půjčit automobil? Rozhodli jste se, že k tomu využijete možnosti zapůjčení automobilu v naší autopůjčovně? V tom případě vás jistě bude zajímat, jak takový pronájem u nás probíhá. Jak probíhá výběr vozidla, co smlouva na pronájem auta, ale i vrácení automobilu? To zjistíte zde.

Vyberte si vozidlo, které si chcete zapůjčit

Jako první si musíte vybrat vozidlo, jež si budete chtít pronajmout. Vybírat si můžete z naší široké nabídky osobních automobilů, ale i dodávek. Smlouva na pronájem auta se sepisuje ve chvíli, kdy se pro některé z našich vozidel rozhodnete. Všechny automobily v naší autopůjčovně jsou pravidelně kontrolovány a servisovány, díky čemuž máme jistotu o jejich perfektním technickém stavu. Mezi značky, které preferujeme, patří zejména automobily značky Škoda. Každý z vás si tu najde to pravé. Nabízíme jak klasickou Octavii, tak i luxusnější Superb. Poté, co si vyberete automobil, musíte si jej objednat. Zde přichází na řadu i smlouva na pronájem auta.

Objednání vozidla a smlouva na pronájem auta

Nyní si rezervujete automobil, který vás zaujal. Všechna naše vozidla si můžete rezervovat e-mailem: info@autopujcovnabrno.net, ale i telefonicky. Při rezervaci uveďte, kde si budete automobil vyzvedávat. Zda bude smlouva na pronájem auta a jeho převzetí v naší režii u nás na půjčovně, nebo zda za vámi někam pojedeme. Automobily jsme schopni přistavit na vámi zvolené místo do 90 minut od potvrzení objednávky.

Předání vozidla

Automobil vám předáme v domluvený čas na domluveném místě. Při převzetí bude automobil zkontrolován a nafocen, podepíše se i smlouva na pronájem auta. Tato smlouva je velmi jednoduchá a srozumitelná. Nyní si můžete užívat svých cest. Automobil se vrací taktéž v domluvený čas. Více informací najdete přímo v sekci – Jak probíhá zapůjčení vozidla.